COMPUTER SCIENCE -- Fall 2018 15-Jun-2018
course # course name   section days time room instructor
12 Introduction to Computers and Computation 53006 11 Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB C205 Waxman
12 lab   53392 11A Tue Thu 8:00 -- 8:50 am SB A103 Huang
12 Introduction to Computers and Computation 53006 11 Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB C205 Waxman
12 lab   53395 11B Mon Wed 8:00 -- 8:50 am SB A135B Huang
12 Introduction to Computers and Computation 53006 11 Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB C205 Waxman
12 lab   53391 11C Mon Wed 9:00 -- 9:50 am SB B131 Schley
12 Introduction to Computers and Computation 53006 11 Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB C205 Waxman
12 lab   53389 11D Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB B131 Zhang
12 Introduction to Computers and Computation 53006 11 Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB C205 Waxman
12 lab   53377 11E Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB A103 Landau
12 Introduction to Computers and Computation 53006 11 Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB C205 Waxman
12 lab   53375 11F Mon Wed 2:45 -- 3:35 pm SB A103 Landau
12 Introduction to Computers and Computation 51122 33 Mon Wed 7:30 -- 8:20 pm SB C205 Greenberg
12 lab   51123 33A Mon Wed 8:30 -- 9:20 pm SB A135B Greenberg
12 Introduction to Computers and Computation 51124 44 Sun 1:00 -- 2:50 pm SB A135B Nixon
12 lab   51125 44A Sun  3:00 -- 4:50 pm SB A135B Nixon
               
48 Spreadsheet Programming (may substitute 90) 51113 11 Tue Thu 8:00 -- 8:50 am SB C205 Fried, Matthew
48 lab   51114 11A Tue Thu 9:00 -- 9:50 am SB B131 Fried, Matthew
48 Spreadsheet Programming (may substitute 90) 51113 11 Tue Thu 8:00 -- 8:50 am SB C205 Fried, Matthew
48 lab   51116 11B Tue Thu 10:05 -- 10:55 am SB B131 Fried, Matthew
48 Spreadsheet Programming (may substitute 90) 51113 11 Tue Thu 8:00 -- 8:50 am SB C205 Fried, Matthew
48 lab   51115 11C Tue Thu 11:10 -- 12 noon SB B131 Fried, Matthew
48 Spreadsheet Programming (may substitute 90) 51117 32 Mon Wed 6:30 -- 7:20 pm SB C205 Goldberg
48 lab   51118 32A Mon Wed 5:30 -- 6:20 pm SB B131 Goldberg
48 Spreadsheet Programming (may substitute 90) 51117 32 Mon Wed 6:30 -- 7:20 pm SB C205 Goldberg
48 lab   51119 32B Mon Wed 7:30 -- 8:20 pm SB B131 Goldberg
48 Spreadsheet Programming (may substitute 90) 51120 43 Sun 1:00 -- 2:50 pm SB B131 Greenberg
48 lab   51121 43A Sun 3:00 -- 4:50 pm SB B131 Greenberg
               
80 Problem Solving with Computers 51126 31 Tue Thu 7:30 -- 8:20 pm SB A103 Chen, Cong
80 lab Problem Solving with Computers 51127 31A Tue Thu 8:30 -- 9:20 pm SB A103 Chen, Cong
81 Introduction to Web Programming 51128 32 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm SB A103 Law
85 Database Application Programming 51129 33 Mon Wed 8:00 -- 9:15 pm SB A103 Law
87 Introduction to Scientific Computing 51130 34 Tue Thu 5:30 -- 6:20 pm SB A103 Chen, Cong
87 lab Introduction to Scientific Computing 51131 34A Tue Thu 6:30 -- 7:20 pm SB A103 Chen, Cong
100 Information and Intelligence 51132 25 Tue Thu 12:15 -- 1:30 pm SB B141 Vickery
100 Information and Intelligence 51133 26 Wed 4:00 -- 6:50 pm   Castro
               
111 Algorithmic Problem Solving  53022 11 Mon Wed 9:05 -- 9:55 am SB C205 Ryba
111 lab   53270 11A Mon Wed 8:00 -- 8:50 am SB A223 Tse
111 Algorithmic Problem Solving  53022 11 Mon Wed 9:05 -- 9:55 am SB C205 Ryba
111 lab   53275 11B Mon Wed 8:00 -- 8:50 am SB A103 Chen, Jiali
111 Algorithmic Problem Solving  53022 11 Mon Wed 9:05 -- 9:55 am SB C205 Ryba
111 lab   53277 11C Tue Thu 9:00 -- 9:50 am SB A103 Jiang
111 Algorithmic Problem Solving  53022 11 Mon Wed 9:05 -- 9:55 am SB C205 Ryba
111 lab   53278 11D Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB A135H Tse
111 Algorithmic Problem Solving  53022 11 Mon Wed 9:05 -- 9:55 am SB C205 Ryba
111 lab   53279 11E Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB A135B Chen, Jiali
111 Algorithmic Problem Solving  53022 11 Mon Wed 9:05 -- 9:55 am SB C205 Ryba
111 lab   53280 11F Tue Thu 11:10 -- 12 noon SB A103  Crupi
111 Algorithmic Problem Solving  53022 11 Mon Wed 9:05 -- 9:55 am SB C205 Ryba
111 lab   53281 11G Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB A135H Yang, Jiaqi
111  Algorithmic Problem Solving  53026 22 Mon Wed 2:45 -- 3:35 pm SB C205 Ryba
111 lab   53242 22A Tue Thu 8:00 -- 8:50 am SB B131 Jiang
111  Algorithmic Problem Solving  53026 22 Mon Wed 2:45 -- 3:35 pm SB C205 Ryba
111 lab   53251 22B Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB A223 Tse
111  Algorithmic Problem Solving  53026 22 Mon Wed 2:45 -- 3:35 pm SB C205 Ryba
111 lab   53252 22C Tue Thu 12:15 -- 1:05 pm SB A223 Crean
111  Algorithmic Problem Solving  53026 22 Mon Wed 2:45 -- 3:35 pm SB C205 Ryba
111 lab   53253 22D Mon Wed 3:50 -- 4:40 pm SB A135B Yang, Kangmei
111  Algorithmic Problem Solving  53026 22 Mon Wed 2:45 -- 3:35 pm SB C205 Ryba
111 lab   53257 22E Tue Thu 1:40 -- 2:30 pm SB A223 Fried, Michael
111  Algorithmic Problem Solving  53026 22 Mon Wed 2:45 -- 3:35 pm SB C205 Ryba
111 lab   53258 22F Tue Thu 9:00 -- 9:50 am SB A223 Crupi
111 Algorithmic Problem Solving  53029 33 Tue Thu 5:00 -- 5:50 pm SB C205 Mahavadi
111 lab   53265 33A Mon Wed 6:30 -- 7:20 pm SB A223 Yang, Kangmei
111 Algorithmic Problem Solving  53029 33 Tue Thu 5:00 -- 5:50 pm SB C205 Mahavadi
111 lab   53266 33B Mon Wed 5:30 -- 6:20 pm SB A223 Yang, Kangmei
               
112 Algorithmic Problem Solving in Java 51134 21 Tue Thu 5:00 -- 5:50 pm SB A135H Connor
112 lab   51135 21A Tue Thu 6:00 -- 6:50 pm  SB A135H Connor
               
211 Object Oriented Programming in C++ 53003 21 Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB C205 Waxman
211 lab   53235 21A Tue Thu 8:00 -- 8:50 am SB A135B Cai
211 Object Oriented Programming in C++ 53003 21 Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB C205 Waxman
211 lab   53236 21B Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB A103 Chen, Jiali
211 Object Oriented Programming in C++ 53003 21 Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB C205 Waxman
211 lab   53237 21C Mon Wed 9:00 -- 9:50 am SB A135H Cai
211 Object Oriented Programming in C++ 53003 21 Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB C205 Waxman
211 lab   53238 21D Tue Thu 10:05 -- 10:55 am SB A103 Jiang
211 Object Oriented Programming in C++ 53003 21 Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB C205 Waxman
211 lab   53239 21E Mon Wed 11:10 -- 12 noon SB A135B Chen, Jiali
211 Object Oriented Programming in C++ 53003 21 Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB C205 Waxman
211 lab   53240 21F Tue Thu 11:10 -- 12 noon SB A223 Wang
211 Object Oriented Programming in C++ 53003 21 Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB C205 Waxman
211 lab   53241 21G Tue Thu 1:40 -- 2:30 pm SB A103 Jiang
211 Object Oriented Programming in C++ 53004 22 Mon Wed 3:50 -- 4:40 pm SB C205 Waxman
211 lab   53220 22A Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB A135B Landau
211 Object Oriented Programming in C++ 53004 22 Mon Wed 3:50 -- 4:40 pm SB C205 Waxman
211 lab   53221 22B Tue Thu 2:45 -- 3:35 pm SB A135B Wang
211 Object Oriented Programming in C++ 53004 22 Mon Wed 3:50 -- 4:40 pm SB C205 Waxman
211 lab   53224 22C Tue Thu 12:15 -- 1:05 pm SB B131 Wang
211 Object Oriented Programming in C++ 53004 22 Mon Wed 3:50 -- 4:40 pm SB C205 Waxman
211 lab   53230 22D Mon Wed 2:45 -- 3:35 pm SB A135B Zhang
211 Object Oriented Programming in C++ 53004 22 Mon Wed 3:50 -- 4:40 pm SB C205 Waxman
211 lab   53231 22E Mon Wed 8:00 -- 8:50 am SB B131 Cai
211 Object Oriented Programming in C++ 51091 33 Tue Thu 8:30 -- 9:20 pm SB C205 Alayev
211 lab   51092 33A Mon Wed 7:30 -- 8:20 pm SB A135B Li
211 Object Oriented Programming in C++ 51091 33 Tue Thu 8:30 -- 9:20 pm SB C205 Alayev
211 lab   51093 33B Mon Wed 8:30 -- 9:20 pm SB A223 Li
               
212 Object Oriented Programming in Java 53002 11 Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB C205 Lord
212 lab   53155 11A Tue Fri 8:00 -- 8:50 am SB A223 [to be announced]
212 Object Oriented Programming in Java 53002 11 Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB C205 Lord
212 lab   53156 11B Tue Thu 10:05 -- 10:55 am SB A223 Wang
212 Object Oriented Programming in Java 53002 11 Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB C205 Lord
212 lab 53198 11C Mon Wed 9:00 -- 9:50 am SB A103 Ramirez
212 Object Oriented Programming in Java 53002 11 Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB C205 Lord
212 lab   53202 11D Tue Thu 12:15 -- 1:05 pm SB A135B Mancheno
212 Object Oriented Programming in Java 53002 11 Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB C205 Lord
212 lab   53206 11E Tue Thu 2:45 -- 3:35 pm SB A223 Zhao
212 Object Oriented Programming in Java 53002 11 Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB C205 Lord
212 lab   53208 11F Mon Wed 1:40 -- 2:30 pm SB A223 Mancheno
212 Object Oriented Programming in Java 53002 11 Mon Wed 10:05 -- 10:55 am SB C205 Lord
212 lab   53213 11G Mon Wed 8:00 -- 8:50 am SB A135H Ramirez
212 Object Oriented Programming in Java 53035 12 Mon Wed 8:00 -- 8:50 am SB C205 Mahavadi
212 lab   53133 12A Mon Wed 9:00 -- 9:50 am SB A135B Mahavadi
212 Object Oriented Programming in Java 53035 12 Mon Wed 8:00 -- 8:50 am SB C205 Mahavadi
212 lab   53138 12B Tue Thu 12:15 -- 1:05 pm SB A135H Zhao
212 Object Oriented Programming in Java 53035 12 Mon Wed 8:00 -- 8:50 am SB C205 Mahavadi
212 lab   53139 12C Tue Thu 1:40 -- 2:30 pm SB A135B Zhao
212 Object Oriented Programming in Java 51096 33 Mon Wed 8:30 -- 9:20 pm SB C205 Abreu
212 lab   51097 33A Tue Thu 7:30 -- 8:20 pm SB A135B Crane
212 Object Oriented Programming in Java 51096 33 Mon Wed 8:30 -- 9:20 pm SB C205 Abreu
212 lab   51098 33B Tue Thu 6:30 -- 7:20 pm SB A135B Colon
         
220 Discrete Structures 51102 11 Tue Fri 9:15 -- 10:30 am SB B141 Paciorek
220 Discrete Structures 51104 12 Mon Wed 10:45 -- 12 noon SB B141 Mahavadi
220 Discrete Structures 51103 13 Tue Fri 10:45 -- 12 noon SB B141 Paciorek
220 Discrete Structures 51105 14 Tue Thu 10:45 -- 12 noon SB B145 Whitehead
220 Discrete Structures 51106 25 Tue Thu 12:15 -- 1:30 pm SB D133 Cesaretti
220 Discrete Structures 51089 36 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm SB B141 Kong
220 Discrete Structures 51101 37 Mon Wed 8:00 -- 9:15 pm SB D135 Crean
240 Computer Organization and Assembly Language 51107 11 Tue Fri 10:45 -- 12 noon SB D133 Fluture
240 Computer Organization and Assembly Language 51108 22 Mon Wed 1:40 -- 2:55 pm SB B145 Fluture
240 Computer Organization and Assembly Language 51109 33 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm KY 429 Frary, Barbara
240 Computer Organization and Assembly Language 51110 34 Tue Thu 6:30 -- 7:45 pm SB B145 Frary, Neil
240 Computer Organization and Assembly Language 51111 35 Tue Thu 8:00 -- 9:15 pm PH 155 Frary, Neil
240 Computer Organization and Assembly Language 51112 36 Tue Thu 8:30 -- 9:45 pm SB B131 Yeh
240 Computer Organization and Assembly Language 51087 37 Mon Wed 8:30 -- 9:45 pm SB B131 Yeh
               
313 Data Structures 52097 11 Mon Wed 7:45 -- 9:00 am SB B145 Ryba
313 Data Structures 52098 12 Tue Thu 9:15 -- 10:30 am SB B145 Mahavadi
313 Data Structures 52099 13 Tue Thu 10:45 -- 12 noon PH 130 Mahavadi
313 Data Structures 52100 24 Tue Thu 3:10 -- 4:25 pm SB B141 Fried, Michael
313 Data Structures 52101 35 Tue Thu 5:00 -- 6:15 pm SB B131 Svitak
313 Data Structures 51085 36 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm SB B141 Chen, Chao
313 Data Structures 66668 37 Mon Wed 8:00 -- 9:15 pm SB A101 Ogbonna
316 Principles of Programming Languages 52094 21 Mon Wed 1:40 -- 2:55 pm SB B141 Kong
316 Principles of Programming Languages 52095 22 Mon Wed 3:10 -- 4:25 pm SB B141 Kong
316 Principles of Programming Languages 52096 33 Tue Thu 5:00 -- 6:15 pm SB B141 Yukawa
316 Principles of Programming Languages 60118 34 Mon Wed 8:00 -- 9:15 pm SB B141 Kong
320 Theory of Computation 52102 11 Mon Wed 10:45 -- 12 noon RE 017 Obrenić
320 Theory of Computation 52104 22 Tue Thu 1:40 -- 2:55 pm SB C205 Boklan
320 Theory of Computation 52103 34 Wed 6:30 -- 9:20 pm SB D133 Teitelman
320 Theory of Computation 52105 33 Tue Thu 6:30 -- 7:45 pm SB C205 Boklan
323 Design and Analysis of Algorithms 51041 21 Tue Thu 3:10 -- 4:25 pm SB B145 Phillips
323 Design and Analysis of Algorithms 51042 32 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm SB D133 Goswami
323 Design and Analysis of Algorithms 51043 33 Tue Thu 5:00 -- 6:15 pm SB B145 Phillips
323 Design and Analysis of Algorithms 51044 34 Tue Thu 6:30 -- 7:45 pm SB B141 Yukawa
331 Database Systems  51049 21 Mon Wed 1:40 -- 2:55 pm RE 017 Obrenić
331 Database Systems  62086 15 Tue Thu 7:45 -- 9:00 am SB A135H Heller
331 Database Systems 52092 12 Tue 9:15 -- 10:30 am SB A135H Heller
331 Database Systems 52092 12 Thu 9:15 -- 10:30 am SB B141 Heller
331 Database Systems 52093 13 Tue 10:45 -- 12 noon SB A135H Heller
331 Database Systems 52093 13 Thu 10:45 -- 12 noon SB B141 Heller
331 Database Systems 52091 34 Mon Wed 8:00 -- 9:15 pm SB B145 Leavitt
         
340 Operating Systems Principles 52063 21 Tue Fri 12:15 -- 1:30 pm PH 110 Fluture
340 Operating Systems Principles 52087 22 Tue Fri 1:40 -- 2:55 pm SB B141 Fluture
340 Operating Systems Principles 52088 23 Mon Wed 1:40 -- 2:55 pm SB D133 Svitak
340 Operating Systems Principles 52089 34 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm SB C205 Svitak
340 Operating Systems Principles 52090 35 Tue Thu 8:00 -- 9:15 pm SB D133 Svitak
343 Computer Architecture 52061 11 Mon Wed 9:15 -- 10:30 am SB B145 [to be announced]
343 Computer Architecture 51053 12 Tue Fri 9:15 -- 10:30 am SB C205 Smith-Thompson
343 Computer Architecture 51054 13 Tue Fri 10:45 -- 12 noon SB C205 Smith-Thompson
343 Computer Architecture 51055 24 Tue Fri 12:15 -- 1:30 pm SB B145 Smith-Thompson
343 Computer Architecture 51056 25 Tue Thu 12:15 -- 1:30 pm SB C205 Svitak
343 Computer Architecture 51062 26 Mon Wed 3:10 -- 4:25 pm SB B145 Fluture
                 
355 Internet and Web Technologies 52014 11 Fri 9:15 -- 12:00 noon SB A135H Law
355 Internet and Web Technologies 52015 22 Tue Thu 3:10 -- 4:25 pm SB B131 [to be announced]
355 Internet and Web Technologies 66872 33 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm QH 260 Lee
370 Software Engineering  52016 11 Tue Thu 9:15 -- 10:30 am SB A135B Sy
370 Software Engineering  52017 12 Mon Wed 1:40 -- 2:55 pm SB B131 Mane
370 Software Engineering  52018 13 Mon Wed 10:45 -- 12 noon SB B145 Goldberg
370 Software Engineering  52019 34 Mon Wed 8:00 -- 9:15 pm KY 431 Mane
370 Software Engineering  52020 35 Mon Wed 7:00 -- 8:15 pm SB A135H Abreu
381 Modeling and Simulation 51063 12 Mon Wed 9:15 -- 10:30 am SB A223 Brown
344 Distributed Systems 51051 13 Tue Fri 9:15 -- 10:30 am RZ 109 Fluture
381 Biometric Security and Privacy 51066 14 Tue Thu 10:45 -- 12 noon SB A135B Sy
381 Advanced OOP in C++ 51067 25 Fri 12:15 -- 3:05 pm SB C205 Waxman
381 Quantum Computing  51069 26 Tue Thu 1:40 -- 2:55 pm SB B145 Whitehead
365 Computational Finance 51071 27 Mon Wed 3:10 -- 4:25 pm SB B131 Mane
381 Algorithms for Big Data 51073 28 Mon Wed 3:10 -- 4:25 pm SB D133 Goswami
381 Natural Language Processing 51075 39 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm SB B145 Rozovskaya
365 Computational Finance 51077 31 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm KY 431 Mane
381 Machine Learning in Image Analysis 51079 32 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm SB B145 Chen, Chao
361 Numerical Methods 51081 33 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm KY 431 Mane
381 Computability and Complexity 60342 30 Tue Thu 8:00 -- 9:15 pm SB B141 Yukawa
381 Image Processing 51083 34 Tue Thu 8:00 -- 9:15 pm SB B145 Phillips
               
700 Algorithms I 51045 21 Tue Thu 3:10 -- 4:25 pm SB B145 Phillips
700 Algorithms I 51046 32 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm SB D133 Goswami
700 Algorithms I 51047 33 Tue Thu 5:00 -- 6:15 pm SB B145 Phillips
700 Algorithms I 51048 34 Tue Thu 6:30 -- 7:45 pm SB B141 Yukawa
715 Distributed Computing 51052 13 Tue Fri 9:15 -- 10:30 am RZ 109 Fluture
722 Computability and Complexity 51061 31 Tue Thu 8:00 -- 9:15 pm SB B141 Yukawa
744 Computer Architecture and Networks 51057 12 Tue Fri 9:15 -- 10:30 am SB C205 Smith-Thompson
744 Computer Architecture and Networks 51058 13 Tue Fri 10:45 -- 12 noon SB C205 Smith-Thompson
744 Computer Architecture and Networks 51059 24 Tue Fri 12:15 -- 1:30 pm SB B145 Smith-Thompson
744 Computer Architecture and Networks 51060 25 Tue Thu 12:15 -- 1:30 pm SB C205 Svitak
731 Software Development Practicum 65542 35 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm SB A103 Brown
               
780 Modeling and Simulation 51064 12 Mon Wed 9:15 -- 10:30 am SB A223 Brown
780 Biometric Security and Privacy (semicore S) 51065 14 Tue Thu 10:45 -- 12 noon SB A135B Sy
780 Advanced OOP in C++ (semicore S) 51068 25 Fri 12:15 -- 3:05 pm SB C205 Waxman
711 Database Systems  51050 21 Mon Wed 1:40 -- 2:55 pm RE 017 Obrenić
780 Quantum Computing  (semicore M) 51070 26 Tue Thu 1:40 -- 2:55 pm SB B145 Whitehead
765 Computational Finance 51072 27 Mon Wed 3:10 -- 4:25 pm SB B131 Mane
780 Algorithms for Big Data  (semicore M) 51074 28 Mon Wed 3:10 -- 4:25 pm SB D133 Goswami
780 Natural Language Processing (semicore S) 51076 39 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm SB B145 Rozovskaya
765 Computational Finance 51078 31 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm KY 431 Mane
780 Machine Learning in Image Analysis  (semicore M) 51080 32 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm SB B145 Chen, Chao
761 Numerical Methods 51082 33 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm KY 431 Mane
780 Image Processing (semicore S) 51084 34 Tue Thu 8:00 -- 9:15 pm SB B145 Phillips
               
611 Object Oriented Programming in C++ 51094 33 Tue Thu 8:30 -- 9:20 pm SB C205 Alayev
611 lab   51095 33A Mon Wed 7:30 -- 8:20 pm SB A135B Li
612 Object Oriented Programming in Java 51099 33 Mon Wed 8:30 -- 9:20 pm SB C205 Abreu
612 lab 51100 33A Tue Thu 7:30 -- 8:20 pm SB A135B Crane
620 Discrete Structures 51090 36 Mon Wed 6:30 -- 7:45 pm SB B141 Kong
640 Computer Organization and Assembly Language 51088 37 Mon Wed 8:30 -- 9:45 pm SB B131 Yeh
613 Data Structures 51086 36 Mon Wed 5:00 -- 6:15 pm SB B141 Chen, Chao